Marčana, zemljišče mešane namene

Velikost parcele

1302 m2

Marčana
95.000 €
73 €/m2

OPIS NEPREMIČNINE

Na prodajo je zemljišče mešane namembnosti skupne površine 1302 m2. Gradbeni del obsega 830 m2, medtem ko preostalih 472 m2 predstavlja kmetijsko namembnost.
Zemljišče se nahaja na dostopni lokaciji ob cesti, z dostopno infrastrukturo v neposredni bližini.

Parcela predstavlja odlična priložnost za gradnjo družinske hiše ali hiše za počitnice.

7 km od Vodnjana, 19 km od Pule

Za dodatne informacije, prosimo, kontaktirajte:

Azra
+385 91 611 5706
+385 98 420 885
azra@almadominvest.com

  • REI ID : 92666
  • Notranji ID agencije : 28681
  • Datum objave : 09.05.2026.
  • Datum posodobitve : 08.05.2026.
  • Število ogledov : 38
  • Prijavite oglas

Vsi podatki in slike na teh spletnih straneh so zgolj informativne narave, pred kakršnim koli zaključkom ali aktivnostjo na podlagi podatkov s teh strani je potrebno vse informacije preveriti pri oglaševalcu.

OBRNITE SE NA AGENTA