Stavební pozemek

Plocha pozemku

1302 m2

Marčana
95.000 €
73 €/m2

POPIS NEMOVITOSTI

Na prodej pozemek smíšeného využití o celkové ploše 1302 m2. Stavební část zahrnuje 830 m2, zatímco zbývajících 472 m2 je určeno pro zemědělské účely.
Pozemek se nachází na dostupné lokalitě u silnice, s dostupnou infrastrukturou v těsné blízkosti.

Parcela představuje vynikající příležitost pro výstavbu rodinného domu nebo rekreačního objektu.

7 km od Vodňan, 19 km od Puly

Pro další informace, prosím kontaktujte:

Azra
+385 91 611 5706
+385 98 420 885
azra@almadominvest.com

  • REI ID : 92666
  • Interní ID agentury : 28681
  • Datum zveřejnění : 09.05.2026.
  • Datum aktualizace : 08.05.2026.
  • Počet zobrazení : 36
  • Nahlásit inzerát

Všechna data a obrázky na těchto webových stránkách jsou prezentovány pouze pro informační účely, před jakýmkoli závěrem nebo aktivitou založenou na údajích z těchto stránek by měly být všechny informace prověřeny u inzerenta.

KONTAKTUJTE ZÁSTUPCE