Hiša Poreč

Velikost stavbe

137 m2

Velikost parcele

500 m2

Število spalnic

0

Število kopalnic

3

Poreč
849.000 €
6.197 €/m2
  • Velikost vrta : 348 m2
  • Število sob : 3
  • Število kopalnic : 3
  • Pogled na morje : Da
  • Parkirni prostor : Da
  • Bazen : Da
  • Leto izdelave : 2025
  • Energetska učinkovitost : Ni določeno

OPIS NEPREMIČNINE

Luksuzna oblikovana vila s bazenom na mirni lokaciji v okolici Poreča.

Na prodajo je ekskluzivna pritlična vila sodobnega dizajna v popolni kombinaciji z istrskim kamnom in pečeno opeko, nameščena v mirni soseski in obkrožena s sodobnimi vilami, le nekaj minut vožnje od centra Poreča in v bližini morja. Površina 137 m² + bazen 44 m², s parcelo 500 m², ta nepremičnina predstavlja spoj luksuza, vrhunske opremljenosti in popolne zasebnosti.
Izjemna kakovost gradnje in notranjosti. Eden izmed vrhuncev vile so visoki stropi in steklena stena s pogledom na izjemno star oljko.

Vila je v celoti oblikovana z skrbno izbranimi kosi luksuznega in dragocenega pohištva in opreme:
• Caruso kavč z dvojno prevleko in jedilne stole
• Gervasoni komoda
• Copat Life kuhinja z Bora Bora napo in vrhunskimi Miele aparati
• Mali gospodinjski aparati blagovne znamke Smeg
• Copat Life jedilna miza
• Ambientna razsvetljava Flos
• Zunanji pohištvo Kave Home
• Po meri izdelane omare v vseh spalnicah
• Kamin v dnevni sobi za dodatno atmosfero in udobje

Razpored prostorov
• Prostorna “open space” dnevna soba, jedilnica in kuhinja
• Tri spalnice, vsaka z lastno kopalnico
• Tehnična soba idealna za pralnico in shrambo
• Poletna kuhinja z žarom na dvorišču

Tehnična oprema in ugodnosti