Istra, Tar- Luksuzna dizajnerski uređena vila s bazenom

Površina objekta

137 m2

Površina parcele

500 m2

Broj spavaćih soba

0

Broj kupaonica

3

Poreč
849.000 €
6.197 €/m2
  • Površina vrta : 348 m2
  • Broj soba : 3
  • Broj kupaonica : 3
  • Pogled na more : Da
  • Parking : Da
  • Bazen : Da
  • Godina izgradnje : 2025
  • Energetska učinkovitost : Nije određeno

OPIS NEKRETNINE

Luksuzna dizajnerski uređena vila s bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Poreča.

Na prodaju je ekskluzivna prizemna vila modernog dizajna u savršenoj kombinaciji sa istarskim kamenom i pečenom ciglom, smještena u mirnom naselju i okružena modernim villama, svega nekoliko minuta vožnje od centra Poreča i u blizini mora. Površine 137 m² + bazen od 44m2, s okućnicom od 500 m², ova nekretnina predstavlja spoj luksuza, vrhunske opremljenosti i potpune privatnosti.
Izuzetna kvaliteta gradnje i interijera. Jedan u nizu higlighta ville su visoki stropovi i staklena stijena s pogledom na izuzetno staru maslinu.

Vila je u potpunosti dizajnerski uređena s pažljivo biranim komadima luksuznog i skupljenog namještaja i opreme:
• Caruso kauč sa duplom presvlakom i blagovaonske stolice
• Gervasoni komoda
• Copat Life kuhinja s Bora Bora napom i vrhunskim Miele uređajima
• Mali kućanski aparati marke Smeg
• Copat Life blagovaonski stol
• Ambijentalna rasvjeta Flos
• Vanjski namještaj Kave Home
• Po mjeri rađeni ormari u svim spavaćim sobama
• Kamin u dnevnom boravku za dodatnu atmosferu i udobnost

Raspored prostorija
• Prostrani “open space” dnevni boravak, blagovaonica i kuhinja
• Tri spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom
• Tehnička soba idealna za vešeraj i spremište