Grožnjan, okolica - avtentična obnovljena istrska hiša z dvema stanovanjskima enotama in veliko gradbeno parcelo

Velikost stavbe

175 m2

Velikost parcele

1200 m2

Število spalnic

4

Število kopalnic

2

Grožnjan
378.000 €
2.160 €/m2
  • Velikost vrta : 1200 m2
  • Število nadstropij : 1
  • Število spalnic : 4
  • Število sob : 6
  • Število kopalnic : 2
  • Parkirni prostor : Da
  • Leto izdelave : 1900
  • Energetska učinkovitost : Ni določeno

OPIS NEPREMIČNINE

Istra, Grožnjan, okolica

Prodamo čudovito avtentično istrsko hišo, skrbno prenovljeno v izvirnem, tradicionalnem duhu, ki se nahaja na mirni in idilični lokaciji, le 3 km od slikovitega mesta Grožnjan. Obdana z zelenjem in nedotaknjeno naravo, ta nepremičnina ponuja popoln mir in zasebnost - idealna za pobeg od vsakdanjega stresa ali kot naložba za turizem.

Hiša s skupno površino 175 m² je sestavljena iz dveh ločenih stanovanjskih enot, kar zagotavlja izjemno fleksibilnost uporabe - za družinsko življenje, najem ali kombinacijo obojega.

Prva stanovanjska enota se razprostira na dveh nadstropjih. V pritličju je prostoren odprt koncept kuhinje in dnevne sobe, kjer posebno vzdušje ustvarja kamin - osrednje zbirališče, ki prostoru daje toplino in pristen istrski čar. V prvem nadstropju so delovna soba, spalnica in kopalnica, zaradi česar je ta enota udoben in funkcionalen bivalni prostor.

Druga stanovanjska enota z ločenim vhodom predstavlja dodatno vrednost te nepremičnine. Prostor je izjemno praktičen in ponuja prostorno dnevno sobo odprtega tipa s kuhinjo, idealno za bivanje in druženje, z ločenim hodnikom, ki vodi do dveh udobnih spalnic in kopalnice. Zaradi svoje funkcionalnosti in zasebnosti je ta enota odlična za turistični najem ali nastanitev gostov, z možnostjo ustvarjanja znatnega dohodka.