Grožnjan, okolica – autohtona renovirana istarska kuća s dvije stambene jedinice i velikim građevinskim zemljištem

Površina objekta

175 m2

Površina parcele

1200 m2

Broj spavaćih soba

4

Broj kupaonica

2

Grožnjan
378.000 €
2.160 €/m2
  • Površina vrta : 1200 m2
  • Broj katova : 1
  • Broj spavaćih soba : 4
  • Broj soba : 6
  • Broj kupaonica : 2
  • Parking : Da
  • Godina izgradnje : 1900
  • Energetska učinkovitost : Nije određeno

OPIS NEKRETNINE

Istra, Grožnjan, okolica

Prodaje se prekrasna autohtona istarska kuća, pažljivo renovirana u izvornom, tradicionalnom duhu, smještena na mirnoj i idiličnoj lokaciji, svega 3 km od slikovitog gradića Grožnjan. Okružena zelenilom i netaknutom prirodom, ova nekretnina pruža potpuni mir i privatnost – idealna za bijeg od svakodnevnog stresa ili kao investicija za turizam.

Kuća ukupne površine 175 m² sastoji se od dvije zasebne stambene jedinice, što pruža iznimnu fleksibilnost korištenja – za obiteljski život, najam ili kombinaciju oboje.

Prva stambena jedinica prostire se na dvije etaže. U prizemlju se nalazi prostrani open space koncept kuhinje i dnevnog boravka, gdje poseban ugođaj stvara kamin – centralno mjesto okupljanja koje prostoru daje toplinu i autentičan istarski šarm. Na katu su smještene radna soba, spavaća soba i kupaonica, čineći ovu cjelinu ugodnim i funkcionalnim životnim prostorom.

Druga stambena jedinica, s posebnim ulazom, predstavlja dodatnu vrijednost ove nekretnine. Prostor je izuzetno praktično organiziran te nudi prostrani open space dnevni boravak s kuhinjom, idealan za boravak i druženje, uz odvojeni hodnik koji vodi do dvije komforne spavaće sobe i kupaonice. Zahvaljujući svojoj funkcionalnosti i privatnosti, ova jedinica je savršena za turistički najam ili smještaj gostiju, uz mogućnost ostvarivanja značajnog prihoda.