3-sobno stanovanje z vrtom in kletjo/bivalno enoto

Velikost stavbe

136 m2

Število spalnic

4

Število kopalnic

3

Nadstropje

1

Pula, Veli vrh
399.000 €
2.934 €/m2
  • Velikost parcele : 25 m2
  • Oddaljenost od centra : 2000 m
  • Oddaljenost od morja : 1500 m
  • Število spalnic : 4
  • Število sob : 4
  • Število kopalnic : 3
  • Parkirni prostor : Da
  • Leto izdelave : 2018
  • Energetska učinkovitost : Ni določeno

OPIS NEPREMIČNINE

Na prodaj je sodobno opremljeno stanovanje v naselju Veli Vrh z vrtom in konobo/dodatno stanovanjsko enoto. Stanovanje se nahaja v prvem nadstropju manjše stanovanjske stavbe, zgrajene leta 2018, v mirnem okolju. Površina stanovanja znaša 82,59 m². Prostorna razporeditev obsega vhodni hodnik, dve kopalnici, tri spalnice, kuhinjo, jedilnico ter dnevno sobo z izhodom na veliko teraso velikosti skoraj 12 m². Stanovanju pripadata dve pokriti parkirni mesti, eno nepokrito parkirno mesto ter shramba pod stopniščem velikosti približno 4 m². Ogrevanje in hlajenje sta omogočena z eno klimatsko napravo, pečjo na drva ter talnim ogrevanjem v kopalnicah in delno v dnevni sobi ter kuhinji. Okna in vrata so PVC izvedbe. Na vseh odprtinah, razen na terasnih vratih, so nameščene rolete in komarniki. Stanovanje je orientirano na jug, zato je ves dan lepo osvetljeno. V pritličju stavbe se nahaja konoba, ki dejansko predstavlja ločeno stanovanjsko enoto in se uspešno oddaja v dolgoročni najem. Sestavljena je iz predsobe, kuhinje, kopalnice, spalnice ter dnevnega prostora z jedilnico in izhodom na teraso ter vrt. Ogrevanje in hlajenje v tej enoti omogoča klimatska naprava. Konoba/stanovanje ima lastne števce za elektriko in vodo. Na zemljišču velikosti približno 25–30 m² se nahaja vrt z različnimi rastlinami, drevesi in cvetjem, prostor za žar ter prostor za druženje. Stanovanje se prodaja delno opremljeno oziroma po dogovoru. Lastništvo je urejeno (1/1), brez bremen, stavba pa ima uporabno dovoljenje.