Stan s 3ss, vrtom i konobom/stambenom jedinicom

Površina objekta

136 m2

Broj spavaćih soba

4

Broj kupaonica

3

Kat

1

Pula, Veli vrh
399.000 €
2.934 €/m2
  • Površina parcele : 25 m2
  • Udaljenost od centra : 2000 m
  • Udaljenost od mora : 1500 m
  • Broj spavaćih soba : 4
  • Broj soba : 4
  • Broj kupaonica : 3
  • Parking : Da
  • Godina izgradnje : 2018
  • Energetska učinkovitost : Nije određeno

OPIS NEKRETNINE

Prodaje se moderno uređen stan na Velom Vrhu s vrtom i konobom/dodatnom stambenom jedinicom.
Nalazi na 1. katu male stambene zgrade izgrađene 2018. godine u mirnom okruženju.

Površina samog stana iznosi 82.59m2. Prostranog je rasporeda te se sastoji od ulaznog hodnika, 2 kupaone, 3 spavaće sobe, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka s izlazom na veliku terasu od skoro 12m2.
Stanu pripadaju 2 natkrivena parkirna mjesta, jedno nenatkriveno te spremište ispod stubišta od otprilike 4m2.
Grijanje i hlađenje omogućeno je putem jedne klimatske jedinice, peći na drva te podnog grijanja u kupaonama i dijelom u dnevnom boravku i kuhinji. Stolarija je PVC, postavljenje su rolete i komarnici na svim otvorima, osim na vratima terase
Orijentacija je južna zbog čega je stan tijekom cijelog dana osvjetljen.
U prizemlju zgrade nalazi se konoba koja je u naravi stan te se uspješno iznajmljuje za dugoročni najam. Sastoji se od predsoblja, kuhinje, kupaone, spavaće sobe i dnevnog boravka s blagovaonom s izlazom na terasu i vrt. Grijanje i hlađenje je omogućeno putem jedne klimatske jedinice. Konoba ima vlastita brojila struje i vode. Na okućnici od okvirno 25m2-30m2 nalazi se vrt sa zasađenim raznim biljem, drvećem i cvijećem, roštilj te prostor za druženje.