Appartement

Gebouwgrootte

62.42 m2

Aantal slaapkamers

2

Aantal badkamers

1

Verdieping

2

Marčana, Loborika
160.000 €
2.563 €/m2
  • Aantal verdiepingen : 3
  • Aantal slaapkamers : 2
  • Aantal kamers : 2
  • Aantal badkamers : 1
  • Parkeren : Ja
  • Airconditioning : Ja
  • Energie-efficiëntie : A+

BESCHRIJVING VAN DE VASTGOED

Te koop: appartement in aanbouw, gelegen op de 2e verdieping van een gebouw met in totaal 3 appartementen. Alleen het hierboven vermelde appartement wordt te koop aangeboden.

Het appartement heeft een oppervlakte van 62,42 m² en bestaat uit 2 slaapkamers, een woonkamer met keuken en een balkon van 4,22 m². Er is de mogelijkheid om een extra slaapkamer te maken.

In het hele appartement zal laminaat worden gelegd, terwijl in de badkamer keramische tegels worden geplaatst en vloerverwarming zal worden geïnstalleerd.

De ramen zijn besteld in drievoudig glas in antracietkleur, het gebouw zal 10 cm thermische isolatie hebben en een plat dak.

Het appartement biedt een combinatie van modern wonen in een rustige landelijke omgeving, op 10 minuten rijden van de drukte van de stad Pula.

Voor vragen en bezichtigingen staan wij tot uw beschikking:

Info:
+385 91 611 5706
+385 98 420 885
azra@almadominvest.com

  • REI ID : 92353
  • Interne ID van het bureau : 28585
  • Datum van publicatie : 29.04.2026.
  • Updatedatum : 28.04.2026.
  • Aantal weergaven : 111
  • Een advertentie melden

Alle gegevens en afbeeldingen op deze websites worden uitsluitend voor informatieve doeleinden gepresenteerd, voordat enige conclusie of activiteit op basis van gegevens van deze pagina's wordt genomen, moet alle informatie bij de adverteerder worden gecontroleerd.