Byt

Plocha objektu

62.42 m2

Počet ložnic

2

Počet koupelen

1

Podlaha

2

Marčana, Loborika
160.000 €
2.563 €/m2
  • Počet pater : 3
  • Počet ložnic : 2
  • Počet pokojů : 2
  • Počet koupelen : 1
  • Parkoviště : Ano
  • Klimatizace : Ano
  • Energetická účinnost : A+

POPIS NEMOVITOSTI

Na prodej je byt ve výstavbě, který se nachází ve 2. patře budovy se třemi byty, přičemž se prodává pouze výše uvedený byt.
Byt má plochu 62,42 m2 a skládá se ze 2 ložnic, obývacího pokoje s kuchyní a balkonu o velikosti 4,22 m2. Existuje možnost vytvoření další ložnice.
Na podlaze v celém bytě bude položena laminátová podlaha, v koupelně keramické dlaždice a bude instalováno podlahové topení.
Okna jsou objednána trojsklá, antracitové barvy, budova bude mít tepelnou izolaci 10 cm a plochou střechu.

Byt nabízí spojení moderního bydlení v klidném venkovském prostředí, 10 minut jízdy od městského ruchu Puly.
Pro dotazy a prohlídky jsme k dispozici:

Info:
+385 91 611 5706
+385 98420885
azra@almadominvest.com

  • REI ID : 92353
  • Interní ID agentury : 28585
  • Datum zveřejnění : 29.04.2026.
  • Datum aktualizace : 28.04.2026.
  • Počet zobrazení : 110
  • Nahlásit inzerát

Všechna data a obrázky na těchto webových stránkách jsou prezentovány pouze pro informační účely, před jakýmkoli závěrem nebo aktivitou založenou na údajích z těchto stránek by měly být všechny informace prověřeny u inzerenta.

KONTAKTUJTE ZÁSTUPCE