Valtura, građevinsko zemljište 674 m2 s projektom i dozvolom

Površina parcele

674 m2

Ližnjan, Valtura
122.400 €
182 €/m2

OPIS NEKRETNINE

Valtura je slikovito selo smješteno u općini Ližnjan, cca 11km sjeveroistočno od Pule, te nudi mirno utočište. Poznato je po slikovitim okruženjima, tradicionalnoj istarskoj arhitekturi i blizini raznih prirodnih i povijesnih atrakcija. Područje se odlikuje ruralnom atmosferom, s maslinicima i vinogradima tipičnim za istarski kraj.

Upravo u ovom mjestu na prodaju je građevinsko zemljište s postavljenim temeljima za izgradnju obiteljske kuće sa bazenom koju budući kupac sam završava, tlocrtno 13,80 x 10,95 m s dvije etaže (P+1) i visinom od 5,76 m, dok je planirana izgrađenost 125,75m2.

Riječ je o samostojećoj kući s jednom stambenom jedinicom koja se sastoji od prizemlja i kata, odnosno:
- Bruto površina prizemlja 117,81 m2 – ulaz, predprostor, wc, kuhinja, blagovaonica dnevni boravak, izlaz na terasu, spavaća soba s kupaonicom.
- Bruto površina kata 101,32 m2 – dvije spavaće soba sa vlastitim kupaonicama, te natkrivena terasa.
- Ukupno: 219,13 m2

Predviđen je bazen 10 x 4,60 dubine 1,30m, odnosno 43m2, te dva parkirna mjesta.
Vlasništvo čisto, bez tereta!

Dragan Šekerija
Voditelj ureda
Mob: +385 98 420 363
E-mail: info3@mp-nekretnine.hr
www.mp-nekretnine.hr

  • REI ID : 84042
  • Interni ID agencije : XML-3090-271306
  • Datum objave : 24.11.2025.
  • Datum ažuriranja : 11.02.2026.
  • Broj pregleda : 202
  • Prijavi oglas

Svi podaci i slike na ovim internetskim stranicama prikazani su samo za informativne svrhe, prije bilo kakvog zaključka ili aktivnosti temeljenima na podacima sa ovih stranica, sve informacije je potrebno provjeriti kod oglašivača.