ROVINJ, PRODAJE SE TROSOBAN STAN NA DRUGOM KATU, 1300 M OD MORA

Površina objekta

109 m2

Broj spavaćih soba

0

Broj kupaonica

0

Kat

n/a

Rovinj
475.000 €
4.358 €/m2
  • Broj soba : 3
  • Godina zadnje adaptacije : 2026
  • Energetska učinkovitost : Nije određeno

OPIS NEKRETNINE

Zgrada se sastoji se od tri prostrana apartmana, od kojih svaki zauzima cijeli kat s visinom stropa 260-265 cm.

Svaki apartman ima zaseban ulaz, vlastitu parcelu i dva rezervirana parkirna mjesta.

Stan na trećem katu ima dvije spavaće sobe i dvije odvojene kupaonice, terasu s pogledom na vrt. Svi potrebni kućanski aparati također su priključeni, uključujući perilice rublja, perilice posuđa, hladnjake, štednjake, pećnice, nape itd.

Svi sadržaji su već instalirani, uključujući podno grijanje, klima uređaj, toplu i hladnu vodu, struju i internet.
Zidovi, krov i podovi zgrade opremljeni su najsuvremenijom toplinskom izolacijom koja pomaže u uštedi energije.

Za sve informacije nazvati 0038598592589

Suzana Mužević
Agent s licencom
Mob: +385 98 592 589
Tel: +385912222276
E-mail: suzana.muzevic@c21.hr
www.c21futura.com

  • REI ID : 93095
  • Interni ID agencije : XML-3029-306432
  • Datum objave : 20.05.2026.
  • Datum ažuriranja : 20.05.2026.
  • Broj pregleda : 27
  • Prijavi oglas

Svi podaci i slike na ovim internetskim stranicama prikazani su samo za informativne svrhe, prije bilo kakvog zaključka ili aktivnosti temeljenima na podacima sa ovih stranica, sve informacije je potrebno provjeriti kod oglašivača.

Niste pronašli traženo? Pogledajte sve Stanovi Rovinj u našoj ponudi!

KONTAKTIRAJTE AGENTA