Medulin, Pošesi, prekrasan dvosoban stan s vrtom, 150 m od mora

Površina objekta

61 m2

Broj spavaćih soba

2

Broj kupaonica

1

Kat

s

Medulin
255.000 €
4.180 €/m2
  • Površina parcele : 50 m2
  • Površina vrta : 50 m2
  • Udaljenost od centra : 1000 m
  • Udaljenost od mora : 150 m
  • Broj katova : 2
  • Broj spavaćih soba : 2
  • Broj soba : 3
  • Broj kupaonica : 1
  • Parking : Da
  • Bazen : Da
  • Godina izgradnje : 2005
  • Godina zadnje adaptacije : 2014
  • Energetska učinkovitost : b

OPIS NEKRETNINE

EKSKLUZIVNA LOKACIJA! Medulin, Pošesi - mjesto uz more!

Pošesi je malo naselje u Medulinu poznato po prirodnoj ljepoti i blizini mora. U okolici se nalaze plaže, restorani i druge turističke atrakcije. Idealno je mjesto za odmor s mogućnostima za razne aktivnosti. Upravo u ovom naselju prodajemo stan u suterenu manje stambene zgrade s ukupno tri stana s lijepom pripadajućom natkrivenom terasom i ograđenim vrtom. Sastoji se od hodnika, kupanice, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, te pripadajućeg parkirnog mjesta ispred zgrade, ukupne površine 61m2.

Stan se prodaje kompletno namješten i opremljen kao na slikama. Ima vlastiti izlaz na zajednički bazen i prostor na sunčanje.
Uz klima uređaj u dnevnom boravku, u stanu se nalaze još dva nordijska radijatora.
Dodatna informacija: korištenje zajedničkog bazena.

Nekretnina je na vrlo zahvalnoj poziciji, gdje se i ostali brojni sadržaji poput restorana, trgovina, hotela nalaze na par minuta hoda. Stoga ukoliko želite biti blizu plaže i centra, ovo je prava nekretnina za Vas.

Berislava Crepulja
Viši savjetnik
Mob: +385 95 2777 177
E-mail: info@mp-nekretnine.hr