Istra, Poreč okolica – Moderan stan 66,78 m2 u zgradi s liftom, garaža - u izgradnji

Površina objekta

66 m2

Broj spavaćih soba

2

Broj kupaonica

1

Kat

2

Poreč
223.320 €
3.384 €/m2
  • Udaljenost od centra : 500 m
  • Udaljenost od mora : 2000 m
  • Broj spavaćih soba : 2
  • Broj soba : 3
  • Broj kupaonica : 1
  • Broj wca : 1
  • Parking : Da
  • Garaža : Da
  • Lift : Da
  • Klima uređaj : Da
  • Godina izgradnje : 2027
  • Energetska učinkovitost : Nije određeno

OPIS NEKRETNINE

U mirnom dijelu okolice Poreča, na lokaciji udaljenoj svega 2 km od mora, gradi se manja stambena zgrada suvremenog dizajna s ukupno deset stanova.

Stan na drugom katu neto površine 55,83 m2 rasporedom je prilagođen svakodnevnom životu i boravku tijekom cijele godine. Ulazni prostor vodi prema dnevnom boravku povezanom s kuhinjom i blagovaonicom, dok se iz dnevnog dijela izlazi na natkrivenu terasu. Stan dodatno obuhvaća dvije spavaće sobe, kupaonicu i wc.

Projekt kombinira moderan izgled i funkcionalnost, pa su u stanovima predviđeni podno grijanje, klima sustav, kvalitetna PVC stolarija, velike staklene stijene i protuprovalna vrata.

Kupcima su osigurani spremište, garažno parkirno mjesto i dodatno vanjsko parkirno mjesto, a zgrada će imati i lift te zajednički zeleni prostor za stanare.

Blizina Poreča i mora, manji broj stanova u zgradi te oprema prilagođena suvremenom načinu života čine ovu nekretninu odličnim izborom za stanovanje, ali i za investiciju u Istri.

Za sve dodatne informacije i detalje projekta, stojimo vam na raspolaganju.

--
Valentina Čehić
Licensed Real Estate Agent | Parentium Nekretnine
-------------------------
Bračka 41,52440 Poreč, Croatia