Byt

Plocha objektu

57.13 m2

Počet ložnic

2

Počet koupelen

1

Podlaha

1

Pula
217.687 €
3.810 €/m2
  • Vzdálenost od centra : 1000 m
  • Vzdálenost od moře : 1200 m
  • Počet pater : 3
  • Počet ložnic : 2
  • Počet pokojů : 2
  • Počet koupelen : 1
  • Parkoviště : Ano
  • Klimatizace : Ano
  • Rok výstavby : 2025
  • Energetická účinnost : A+

POPIS NEMOVITOSTI

Prodáváme byt v novém rezidenčním komplexu ve Štinjanu. Komplex se skládá z 19 dvoupodlažních bytových domů.
Poloha nového rezidenčního komplexu je vynikající, pouhý kilometr od centra Štinjanu. V blízkosti se nachází základní škola, mateřská škola, městská pláž Hidrobaza a lékárna. Komplex se nachází jen čtyři kilometry od centra Puly a tři kilometry od centra města Fažana.

Přístup k rezidenčnímu komplexu je zajištěn asfaltovanou silnicí, kde bude k dispozici veškerá potřebná infrastruktura (elektřina, voda, kanalizace).

Byt se nachází v prvním patře budovy a sestává z chodby, obývacího pokoje s kuchyní a jídelním koutem, 2 ložnic, koupelny a balkonu.

To, co činí tento projekt jedinečným, je architektonické řešení fasád budov a zelené střechy, které jsou součástí fasády.

Každé bytové jednotce je přidělen potřebný počet parkovacích míst dle územního plánu města Pula o rozměrech 2,50m x 5,00m. Každé parkovací místo je navrženo pro budoucí připojení k elektrické síti za účelem nabíjení elektrických vozidel.

Bytu náleží jedno parkovací místo, které je zahrnuto v ceně.

Přijímáme rezervace!

Pro další informace nás kontaktujte:

Azra
+385 91 611 5706
+385 98 420 885
azra@almadominvest.com

  • REI ID : 92806