Vila Poreč Istra – hiša z bazenom in pogledom na morje

Velikost stavbe

181 m2

Velikost parcele

633 m2

Število spalnic

4

Število kopalnic

4

Poreč
690.000 €
3.812 €/m2
  • Velikost vrta : 633 m2
  • Oddaljenost od centra : 10000 m
  • Oddaljenost od morja : 10000 m
  • Število nadstropij : 2
  • Število spalnic : 4
  • Število sob : 5
  • Število kopalnic : 4
  • Pogled na morje : Da
  • Parkirni prostor : Da
  • Klima : Da
  • Bazen : Da
  • Leto izdelave : 2024
  • Energetska učinkovitost : Ni določeno

OPIS NEPREMIČNINE

Naprodaj je čudovita vila, zgrajena v kombinaciji tradicionalnega istrskega stila in modernega dizajna, z bazenom in odprtim pogledom na morje in naravo, ki se nahaja na mirni lokaciji, obdani z zelenjem, le 10 km od morja in mesta Poreč. Vila ima skupno neto površino 181 m² (bruto 233 m²) in stoji na parceli velikosti 633 m², razporejena je na dve etaži, pritličje in nadstropje. V pritličju se nahaja odprt dnevni prostor s kuhinjo in jedilnico, ena spalnica z lastno kopalnico ter izhod na prostorno teraso s pokrito letno kuhinjo, sončno teraso, lounge prostorom in bazenom. Po notranjem stopnišču se pride v nadstropje, kjer so tri spalnice, vsaka z lastno kopalnico, ter velika terasa, dostopna iz vseh spalnic. Vila je popolnoma opremljena, opremljena s pohištvom in takoj vseljiva ter se prodaja popolnoma dokončana in neuporabljena. Bazen velikosti 40 m² se nahaja na sprednjem delu zemljišča s sončno teraso, celotna okolica pa je urejena in ograjena. Nepremičnina ima tri parkirna mesta in se prodaja “na ključ”. Mirna lokacija in odprt razgled jo naredita idealno za bivanje, oddih ali investicijo v Istri.

  • REI ID : 92816