Stanovanje Vodnjan

Velikost stavbe

84 m2

Število spalnic

0

Število kopalnic

1

Nadstropje

1

Vodnjan, Barbariga
399.000 €
4.750 €/m2
  • Število nadstropij : 2
  • Število sob : 2
  • Število kopalnic : 1
  • Pogled na morje : Da
  • Leto izdelave : 2026
  • Energetska učinkovitost : Ni določeno

OPIS NEPREMIČNINE

Iščete popolno kombinacijo sodobnega oblikovanja, vrhunske opreme in zasebnosti? Rezidenca S3 se nahaja v prvem nadstropju ekskluzivnega stanovanjskega projekta priznanega investitorja v Barbarigi, na lokaciji, oddaljeni le 5 minut hoje od plaže.

Ta stan vam prinaša dvignjeno perspektivo, neoviran panoramski pogled na modrino, Brijunski arhipelag in spektakularne sončne zahode. Stanovanje je jugozahodne orientacije, preplavljeno s naravno svetlobo in v celoti podrejeno mediteranskemu načinu življenja. Čeprav se nahaja v prvem nadstropju in nima lastnega vrta, njegova prostorna loža deluje kot pravi podaljšek dnevne sobe na prostem skozi vse leto.

Osnovne informacije:
Površina: 72m2 bivalne površine + 2 parkirna mesta 12,50m2 s polnilnikom za električne avtomobile
Lokacija: Barbariga, 5 minut hoje od plaže
Nadstropje: Prvo nadstropje (dvignjena pozicija, večja zasebnost in boljši pogled)
Orientacija: Jugozahod
Pogled: Odprt pogled na morje in Brijunski arhipelag
Načrtovan zaključek gradnje / vselitev: Konec leta 2026

Razporeditev in organizacija notranjosti
Notranji prostor je maksimalno izkoriščen, zasnovan po sodobnih standardih z poudarkom na obilici naravne svetlobe. Razdeljen je na družabno območje in popolnoma izoliran zasebni del.

Osrednji "Open-space" prostor (Srce doma):
Prostrana kuhinja, ob kateri se nahaja izjemno praktična shrambe za dodatno funkcionalnost.