Stanovanje Raša

Velikost stavbe

50 m2

Število spalnic

1

Število kopalnic

1

Nadstropje

2

Raša, Drenje
212.000 €
4.240 €/m2
  • Velikost parcele : 1600 m2
  • Oddaljenost od centra : 10000 m
  • Oddaljenost od morja : 1000 m
  • Število nadstropij : 2
  • Število spalnic : 1
  • Število sob : 2
  • Število kopalnic : 1
  • Pogled na morje : Da
  • Parkirni prostor : Da
  • Klima : Da
  • Bazen : Da
  • Leto izdelave : 2023
  • Energetska učinkovitost : Ni določeno
  • REI ID : 93168
  • Notranji ID agencije : 245
  • Datum objave : 21.05.2026.
  • Datum posodobitve : 20.05.2026.
  • Število ogledov : 12
  • Prijavite oglas

Vsi podatki in slike na teh spletnih straneh so zgolj informativne narave, pred kakršnim koli zaključkom ali aktivnostjo na podlagi podatkov s teh strani je potrebno vse informacije preveriti pri oglaševalcu.

OBRNITE SE NA AGENTA