ROVINJ, PRODAJE SE TROSOBAN STAN U PRIZEMLJU, 1300 M OD MORA

Velikost stavbe

104 m2

Število spalnic

0

Število kopalnic

0

Nadstropje

n/a

Rovinj
550.000 €
5.288 €/m2
  • Število sob : 3
  • Leto zadnje priredbe : 2026
  • Energetska učinkovitost : Ni določeno

OPIS NEPREMIČNINE

ROVINJ, PRODAJA TROSOBNEGA STANOVANJA V PRIZEMLJU, 1300 M OD MORJA

Objekt sestavljajo trije prostorni apartmaji, od katerih vsak zaseda celo nadstropje s stropno višino 260-265 cm.

Vsak apartma ima ločen vhod, lastno zemljišče in dve rezervirani parkirni mesti.

Stanovanje v pritličju ima dve spalnici in tri ločene kopalnice, teraso ter lep vrt na treh straneh objekta. Vsi potrebni gospodinjski aparati so prav tako priključeni, vključno s pralnimi stroji, pomivalnimi stroji, hladilniki, štedilniki, pečicami, kuhinjskimi napami itd.

Vsi priključki so že nameščeni, vključno s talnim ogrevanjem, klimatsko napravo, toplo in hladno vodo, elektriko in internetom.
Stene, streha in tla objekta so opremljeni z najsodobnejšo toplotno izolacijo, ki pomaga pri varčevanju z energijo.

Za vse informacije pokličite 0038598592589

Suzana Mužević
Agent s licencom
Mob: +385 98 592 589
Tel: +385912222276
E-mail: suzana.muzevic@c21.hr
www.c21futura.com

  • REI ID : 93098
  • Notranji ID agencije : XML-3029-306429
  • Datum objave : 20.05.2026.
  • Datum posodobitve : 20.05.2026.
  • Število ogledov : 18
  • Prijavite oglas

Vsi podatki in slike na teh spletnih straneh so zgolj informativne narave, pred kakršnim koli zaključkom ali aktivnostjo na podlagi podatkov s teh strani je potrebno vse informacije preveriti pri oglaševalcu.

Niste našli, kar ste iskali? Oglejte si vse Stanovanja Rovinj v naši ponudbi!