Poreč, okolica, pritlični stan s eno spalnico in vrtom, 3 km od morja - v fazi gradnje

Velikost stavbe

55.50 m2

Število spalnic

1

Število kopalnic

1

Nadstropje

Pritličje

Poreč
214.669 €
3.868 €/m2
  • Velikost vrta : 100 m2
  • Oddaljenost od centra : 3000 m
  • Oddaljenost od morja : 3000 m
  • Število nadstropij : 2
  • Število spalnic : 1
  • Število sob : 2
  • Število kopalnic : 1
  • Parkirni prostor : Da
  • Klima : Da
  • Leto izdelave : 2026
  • Energetska učinkovitost : Ni določeno

OPIS NEPREMIČNINE

Na izjemno mirni in prijetni lokaciji, oddaljeni le 3 km od Poreča in morja, se prodaja stanovanje v stavbi s skupno pet stanovanjem. Stanovanje se nahaja v pritličju, ima površino 55,50 m² ter mu pripada zasebni vrt velikosti 100 m², kot tudi eno parkirno mesto.

Razpored vključuje dnevno sobo s kuhinjo in jedilnico odprtega tipa, spalnico in kopalnico. Iz spalnice, kot tudi iz dnevnega dela, je izhod na tlakovan teraso, ki je povezana z pripadajočim vrtom.

Stanovanje bo opremljeno z multi-split klimatsko napravo, medtem ko bo kopalnica imela električno talno gretje za dodatno udobje v zimskih mesecih.

Za več informacij in dogovor o ogledu nas prosimo kontaktirajte.

  • REI ID : 85151
  • Notranji ID agencije : 571
  • Datum objave : 10.12.2025.
  • Datum posodobitve : 10.12.2025.
  • Število ogledov : 315
  • Prijavite oglas

Vsi podatki in slike na teh spletnih straneh so zgolj informativne narave, pred kakršnim koli zaključkom ali aktivnostjo na podlagi podatkov s teh strani je potrebno vse informacije preveriti pri oglaševalcu.

Niste našli, kar ste iskali? Oglejte si vse Stanovanja Poreč v naši ponudbi!

OBRNITE SE NA AGENTA