Poreč, Funtana, Prostoren stan z dvema spalnicama, 400 m od morja

Velikost stavbe

82 m2

Število spalnic

2

Število kopalnic

1

Nadstropje

3

Funtana
184.000 €
2.244 €/m2
  • Oddaljenost od centra : 400 m
  • Oddaljenost od morja : 400 m
  • Število nadstropij : 3
  • Število spalnic : 2
  • Število sob : 3
  • Število kopalnic : 1
  • Klima : Da
  • Leto izdelave : 1998
  • Energetska učinkovitost : Ni določeno

OPIS NEPREMIČNINE

Na prodajo je atraktiven stan s dvema spalnicama, velik približno 82 m², v manjšem stanovanjskem objektu s skupno 12 stanovi, zgrajenem leta 1998, v mirnem delu Funtane. Morje je oddaljeno le okoli 400 metrov in je enostavno dostopno peš.

Stanovanje obsega svetel dnevni prostor z odprto kuhinjo in jedilnico, dve spalnici ter kopalnico s kadjo. Iz dnevne sobe se izhaja na balkon, ki nudi dodaten prostor za sprostitev. Poševni stropi dajejo stanovanju poseben čar in občutek prijetnega podstrešja.

Stan je opremljen s tremi klimatskimi napravami, po eni v dnevni sobi in vsaki spalnici, ki služijo za ogrevanje in hlajenje.

Stanovanju pripada parkirno mesto za stavbo, objekt pa je priključen na kanalizacijsko omrežje.

V bližini so vsi potrebni sadržaji, kot so trgovine, pekarne, restavracije in plaže, kar to nepremičnino dela idealno za bivanje, počitek ali turistični najem.

Za več informacij in dogovor o ogledu nas prosimo kontaktirajte.

  • REI ID : 92007
  • Notranji ID agencije : 592
  • Datum objave : 17.04.2026.
  • Datum posodobitve : 17.04.2026.
  • Število ogledov : 281
  • Prijavite oglas

Vsi podatki in slike na teh spletnih straneh so zgolj informativne narave, pred kakršnim koli zaključkom ali aktivnostjo na podlagi podatkov s teh strani je potrebno vse informacije preveriti pri oglaševalcu.