NOVA VAS Prodaja lepo urejenega, opremljenega stanovanja s pogledom na morje! Poreč

Velikost stavbe

70 m2

Število spalnic

2

Število kopalnic

1

Nadstropje

Pritličje

Poreč
228.000 €
3.257 €/m2
  • Velikost parcele : 16 m2
  • Število spalnic : 2
  • Število sob : 2
  • Število kopalnic : 1
  • Parkirni prostor : Da
  • Klet : Da
  • Klima : Da
  • Leto izdelave : 2018
  • Energetska učinkovitost : Ni določeno

OPIS NEPREMIČNINE

Na prodajo stan – 70 m², okolica Poreča

Prodajamo stan površine 70 m² v mirnem delu okolice Poreča. Vsi potrebni sadržaji, kot so restavracije, trgovine, lekarne in druge storitve, se nahajajo le 5 minut vožnje od nepremičnine. Plaža Špadići je oddaljena 4 km.

Opis stanovanja: Stan ima čudovit pogled na morje in obsega:

vhodni hodnik
2 spalnici
dnevno sobo
kuhinjo in jedilnico v odprtem konceptu
shrambo
kopalnico

Iz dnevne sobe se izide na prostorno teraso velikosti 16 m², ki je v uporabi stanovanju (stan ima dvorišče v souporabi, ki trenutno ni etažirano). Poleg tega stanovanje vključuje zagotovljeno parkirno mesto in klet.

Za več informacij nas kontaktirajte:

Azra Valjevac
???? +385 91 611 5706
???? +385 98 420 885
✉️ azra@almadominvest.com

  • REI ID : 85643
  • Notranji ID agencije : 25990
  • Datum objave : 22.12.2025.
  • Datum posodobitve : 15.05.2026.
  • Število ogledov : 359
  • Prijavite oglas

Vsi podatki in slike na teh spletnih straneh so zgolj informativne narave, pred kakršnim koli zaključkom ali aktivnostjo na podlagi podatkov s teh strani je potrebno vse informacije preveriti pri oglaševalcu.

Niste našli, kar ste iskali? Oglejte si vse Stanovanja Poreč v naši ponudbi!

OBRNITE SE NA AGENTA