Nov projekt – stan v Valbandonu, 650 m od morja

Velikost stavbe

74 m2

Število spalnic

2

Število kopalnic

1

Nadstropje

2

Fažana
284.000 €
3.838 €/m2
  • Oddaljenost od centra : 2000 m
  • Oddaljenost od morja : 650 m
  • Število nadstropij : 3
  • Število spalnic : 2
  • Število sob : 2
  • Število kopalnic : 1
  • Parkirni prostor : Da
  • Klima : Da
  • Leto izdelave : 2025
  • Energetska učinkovitost : A+

OPIS NEPREMIČNINE

Na voljo je stanovanje v novem projektu, ki se nahaja v mirnem delu Valbandona, le 650 metrov od morja. Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju, skupne neto površine 74,14 m², vključno s teraso in dvema parkirnima mestoma.
Stanovanje obsega:
- 2 spalnici
- Dnevno sobo s kuhinjo
- Kopalnico
- Shrambo
- Teraso
- 2 parkirni mesti.

Oprema in materiali:
- PVC in ALU stavbno pohištvo z elektro roletami in komarniki
- Tri klimatske naprave
- Talno gretje v celotnem stanovanju
- Prvovrstna keramika
- Klik parket v sobah.

Mirno okolje, blizu morja in vseh pomembnih vsebin.
Idealno za družinsko življenje, počitek ali turistično oddajanje.

Za več informacij, prosimo, kontaktirajte:

Azra:
+385 91 611 5706
+385 98 420 885
azra@almadominvest.com

  • REI ID : 92838
  • Notranji ID agencije : 28756
  • Datum objave : 14.05.2026.
  • Datum posodobitve : 13.05.2026.
  • Število ogledov : 29
  • Prijavite oglas

Vsi podatki in slike na teh spletnih straneh so zgolj informativne narave, pred kakršnim koli zaključkom ali aktivnostjo na podlagi podatkov s teh strani je potrebno vse informacije preveriti pri oglaševalcu.

OBRNITE SE NA AGENTA