Luksuzno stanovanje v pritličju z vrtom, Novigrad

Velikost stavbe

115.93 m2

Število spalnic

2

Število kopalnic

2

Nadstropje

Pritličje

Novigrad
559.000 €
4.822 €/m2
  • Velikost parcele : 147 m2
  • Oddaljenost od centra : 800 m
  • Oddaljenost od morja : 800 m
  • Število nadstropij : 2
  • Število spalnic : 2
  • Število sob : 2
  • Število kopalnic : 2
  • Parkirni prostor : Da
  • Klet : Da
  • Klima : Da
  • Energetska učinkovitost : Ni določeno

OPIS NEPREMIČNINE

Luksuzno stanovanje , v pritličju, visoke kakovosti, v novozgrajeni stavbi A, modernega tipa
Dve spalnici, dve kopalnici, dnevna soba, kuhinja, vrt, shramba
Parkirišče

  • REI ID : 92525
  • Notranji ID agencije : 3339
  • Datum objave : 05.05.2026.
  • Datum posodobitve : 04.05.2026.
  • Število ogledov : 140
  • Prijavite oglas

Vsi podatki in slike na teh spletnih straneh so zgolj informativne narave, pred kakršnim koli zaključkom ali aktivnostjo na podlagi podatkov s teh strani je potrebno vse informacije preveriti pri oglaševalcu.

Niste našli, kar ste iskali? Oglejte si vse Stanovanja Novigrad v naši ponudbi!

OBRNITE SE NA AGENTA