Labin - dvosobno stanovanje v samem središču mesta

Velikost stavbe

65 m2

Število spalnic

2

Število kopalnic

1

Nadstropje

2

Labin
197.000 €
3.031 €/m2
  • Oddaljenost od centra : 50 m
  • Število spalnic : 2
  • Število sob : 3
  • Število kopalnic : 1
  • Število stranišč : 1
  • Energetska učinkovitost : Ni določeno

OPIS NEPREMIČNINE

Labin – naprodaj urejeno in funkcionalno stanovanje v samem centru mesta, le nekaj minut hoje od vseh pomembnih vsebin.

Stanovanje se nahaja v drugem nadstropju in obsega skupno 65,42 m². Sestavljeno je iz prostorne dnevne sobe, dveh spalnic, kuhinje povezane z jedilnico, shrambe, kopalnice in ločenega WC-ja. Ogrevanje in hlajenje sta urejena z električnimi grelnimi paneli ter klimatsko napravo, obstaja pa tudi možnost vgradnje kamina v dnevni sobi. Stanovanju pripadata še shramba velikosti 4,5 m² ter pravica uporabe skupnega zunanjega prostora.

Nepremičnina se prodaja popolnoma opremljena.

Stavba je urejena in dobro vzdrževana – zunanje stavbno pohištvo je bilo zamenjano, fasada in streha pa sta bili nedavno obnovljeni.

Provizija agencije za kupca iznosi 3% + PDV i plaća se u slučaju kupovine nekretnine kod zaključenja kupoprodajnog Ugovora.

Euro Immobilien d.o.o.
Mob: 0994440500
Tel: +385 51 220 024
E-mail: info@euro-immobilien.hr
www.euro-immobilien.hr

  • REI ID : 92761
  • Notranji ID agencije : XML-4069-671442
  • Datum objave : 12.05.2026.
  • Datum posodobitve : 12.05.2026.
  • Število ogledov : 15
  • Prijavite oglas

Vsi podatki in slike na teh spletnih straneh so zgolj informativne narave, pred kakršnim koli zaključkom ali aktivnostjo na podlagi podatkov s teh strani je potrebno vse informacije preveriti pri oglaševalcu.