Istra, Poreč, okolica - očarljiva hiša v istrskem stilu le 1500 metrov od morja

Velikost stavbe

120 m2

Velikost parcele

250 m2

Število spalnic

2

Število kopalnic

2

Poreč
495.000 €
4.125 €/m2
  • Velikost vrta : 170 m2
  • Oddaljenost od morja : 1500 m
  • Število nadstropij : 1
  • Število spalnic : 2
  • Število sob : 5
  • Število kopalnic : 2
  • Pogled na morje : Da
  • Parkirni prostor : Da
  • Leto izdelave : 1980
  • Leto zadnje priredbe : 2020
  • Energetska učinkovitost : Ni določeno

OPIS NEPREMIČNINE

Istra, Poreč, okolica

Samostojna kamnita hiša v istrskem stilu, s skupno površino 120 m2, je naprodaj na mirnem in lepem mestu le 1,5 km od morja in urejenih plaž ter le 7 km od slikovitega mesta Poreč.

Pritličje hiše obsega predprostor, očarljivo po meri izdelano kuhinjo v rustikalnem stilu, jedilnico z jedilno mizo in izhodom na prostorno dvorišče, prostor za sprostitev in preživljanje prostega časa ter lepa stilsko urejena konoba z velikim notranjim kaminom. V pritličju je kopalnica in dodatna soba, ki služi kot kurilnica ali pralnica.

Dodatna prostorna kopalnica se nahaja v medetaži hiše, kakovostno notranje stopnišče pa vodi v prvo nadstropje hiše, kjer se nahajata dve prostorni dvoposteljni sobi, ena s teraso s kamnitimi stebri in streho z nadstropjem. pogled na morje.

Hiša ima tudi prostorno mansardo, ki se lahko uredi po želji stranke.

Velik vrt je sestavljen iz treh delov. Prvi del vključuje dve parkirni mesti in dostop z vrta z avtomatskimi vrati. Drugi del je prostor za sprostitev z zunanjim tušem. Tretji del je namenjen postavitvi pokrite zunanje kuhinje. Na vrtu je tudi hišica, ki služi kot shramba.

Hiša se prodaja v celoti opremljena in popolnoma funkcionalna. Vse kuhinjsko in spalnično pohištvo je izdelano po meri v rustikalnem stilu. Ogrevanje je izvedeno s pečjo na pelete, hlajenje pa s klimatsko napravo.