Istra, Funtana - Apartma z galerijo, parkiriščem in shrambo, 800 m od morja

Velikost stavbe

42 m2

Število spalnic

1

Število kopalnic

1

Nadstropje

3

Funtana
189.000 €
4.500 €/m2
  • Oddaljenost od centra : 500 m
  • Oddaljenost od morja : 800 m
  • Število nadstropij : 3
  • Število spalnic : 1
  • Število sob : 2
  • Število kopalnic : 1
  • Parkirni prostor : Da
  • Klima : Da
  • Leto izdelave : 2002
  • Energetska učinkovitost : Ni določeno

OPIS NEPREMIČNINE

Istra, Funtana – mansardno stanovanje z galerijo, parkiriščem in shrambo, 800 m od morja

Prodamo stanovanje v Funtani, enem najbolj iskanih mest za nakup stanovanj in apartmajev v Istri, ki se nahaja le 800 metrov od morja in plaž. Stanovanje se nahaja v tretjem nadstropju stanovanjske stavbe, v mansardi, na mirni lokaciji, obdani z zelenjem, zaradi česar je odlična izbira za počitnice, turistični najem ali celoletno bivanje.

Stanovanje s skupno površino 42,30 m2 sestavljajo predsoba, dnevna soba, povezana z jedilnico in kuhinjo, kopalnica, ena spalnica in zaprta terasa – loža, ki zagotavlja dodaten prostor skozi vse leto. Posebnost stanovanja je galerija, do katere se dostopa po lesenih stopnicah in se lahko uporablja kot dodaten spalni prostor, delovni kotiček ali shramba.

Stanovanje je orientirano proti jugovzhodu, ima pogled na zelenje in zagotavlja mir in zasebnost skozi ves dan. Ogrevanje in hlajenje zagotavlja klimatska naprava, za dodatno udobje pa je nameščen norveški radiator.

Stanovanju pripada lastno parkirno mesto, shramba v kleti stavbe in del dvorišča za uporabo, kar predstavlja dodatno vrednost pri nakupu nepremičnine v Funtani.

Lokacija omogoča hiter dostop do morja, centra mesta, restavracij, kolesarskih stez in vseh ugodnosti, potrebnih za bivanje ali turistični najem. Zaradi svoje lege med Porečem in Vrsarjem je Funtana v zadnjih letih ena najbolj iskanih lokacij za nakup apartmajev in stanovanj v Istri.