Gradbeno zemljišče 750 m2 v Galižani.

Velikost parcele

750 m2

Vodnjan, Galižana
130.000 €
173 €/m2

OPIS NEPREMIČNINE

Predano je za idejni projekt za 2 lepe hiše na parceli.

Za dodatne informacije, prosimo, kontaktirajte:

Azra
+385 91 611 5706
+385 98 420 885
azra@almadominvest.com

  • REI ID : 90350
  • Notranji ID agencije : 27778
  • Datum objave : 12.03.2026.
  • Datum posodobitve : 21.05.2026.
  • Število ogledov : 214
  • Prijavite oglas

Vsi podatki in slike na teh spletnih straneh so zgolj informativne narave, pred kakršnim koli zaključkom ali aktivnostjo na podlagi podatkov s teh strani je potrebno vse informacije preveriti pri oglaševalcu.

OBRNITE SE NA AGENTA