Enonadstropna hiša z 2 spalnicama, bazenom in garažo, na mirni lokaciji v bližini Poreča

Velikost stavbe

195 m2

Velikost parcele

606 m2

Število spalnic

2

Število kopalnic

1

Poreč
420.000 €
2.154 €/m2
  • Število nadstropij : 1
  • Število spalnic : 2
  • Število sob : 3
  • Število kopalnic : 1
  • Število stranišč : 1
  • Pogled na morje : Da
  • Parkirni prostor : Da
  • Garaža : Da
  • Klima : Da
  • Bazen : Da
  • Leto izdelave : 2006
  • Energetska učinkovitost : Ni določeno

OPIS NEPREMIČNINE

IZKLJUČNA POSLOVALNICA
POREČ, OKOLICA
V bližini mesta Poreč se nahaja ta čudovita enonadstropna hiša. Ta čudovita enonadstropna hiša je sestavljena iz predsobe, dnevne sobe z jedilnico, ločene kuhinje, stranišča, kopalnice in dveh spalnic. Jedilnica in dnevna soba vodita na pokrito teraso, s katere se ponuja pogled na travnik, zelenje in morje v daljavi. Pred hišo se nahaja 34 m2 velik bazen. Ogrevanje v hiši je zagotovljeno s talnim ogrevanjem na kurilno olje in klimatsko napravo. Hiša je bila zgrajena leta 2006 in jo prodajata lastnika, ki sta hišo zgradila za lastne potrebe. Iz hiše vodi pokrit vhod v garažo in pokrito parkirno mesto. Celotna nepremičnina je obdana s kamnitim zidom in vhodnimi vrati. Hiša se nahaja na parceli velikosti 600 m2. Hiša se prodaja opremljena. Tlorisna površina z garažo in pokritim delom je 195 m2. Bazen 34 m2 in dvorišče 377. Dokumentacija je urejena. Lastništvo 1/1. Če iščete kraj za sprostitev, stran od mestnega vrveža, a hkrati blizu vseh ugodnosti za vsakdanje življenje, potem je to prava nepremičnina. Nepremičnina, ki jo priporočam!!! Za vse informacije nas kontaktirajte
Martina Ritoša
info@parentium-nekretnine.com
00385/98849768

  • REI ID : 93035