Dvosobno stanovanje, opremljeno, 66m2

Velikost stavbe

66 m2

Število spalnic

2

Število kopalnic

1

Nadstropje

2

Poreč
255.000 €
3.864 €/m2
  • Oddaljenost od centra : 7000 m
  • Oddaljenost od morja : 7000 m
  • Število nadstropij : 2
  • Število spalnic : 2
  • Število sob : 3
  • Število kopalnic : 1
  • Parkirni prostor : Da
  • Klima : Da
  • Leto izdelave : 2019
  • Energetska učinkovitost : Ni določeno

OPIS NEPREMIČNINE

Poreč, okolica

V bližini Poreča, v naselju z vsemi potrebnimi ugodnostmi, se prodaja to čudovito urejeno in opremljeno stanovanje. Stanovanje se nahaja v drugem nadstropju stanovanjske stavbe. Sestavljeno je iz dveh spalnic, dnevne sobe s kuhinjo in jedilnico, kopalnice in terase. Stanovanju pripada tudi shramba v pritličju stavbe in eno parkirno mesto. Stanovanje je ogrevano s klimatsko napravo. Stanovanje ima površino 60 m2 + terasa velikosti 6,20 m2.

Za vsa vprašanja nas kontaktirajte na:

Martina Ritoša
PARENTIUM NEKRETNINE
Bračka 41, 52440 Poreč
www.parentium-nekretnine.com
info@parentium-nekretnine.com
00385-98849768

  • REI ID : 92616
  • Notranji ID agencije : 1564
  • Datum objave : 07.05.2026.
  • Datum posodobitve : 06.05.2026.
  • Število ogledov : 74
  • Prijavite oglas

Vsi podatki in slike na teh spletnih straneh so zgolj informativne narave, pred kakršnim koli zaključkom ali aktivnostjo na podlagi podatkov s teh strani je potrebno vse informacije preveriti pri oglaševalcu.

Niste našli, kar ste iskali? Oglejte si vse Stanovanja Poreč v naši ponudbi!

OBRNITE SE NA AGENTA