Dvosobno stanovanje, 2 km od morja, pogled na morje

Velikost stavbe

57 m2

Število spalnic

2

Število kopalnic

1

Nadstropje

2

Tar-Vabriga, Vabriga
220.000 €
3.860 €/m2
  • Oddaljenost od centra : 800 m
  • Oddaljenost od morja : 2000 m
  • Število nadstropij : 2
  • Število spalnic : 2
  • Število sob : 3
  • Število kopalnic : 1
  • Pogled na morje : Da
  • Parkirni prostor : Da
  • Klima : Da
  • Leto izdelave : 2026
  • Energetska učinkovitost : Ni določeno

OPIS NEPREMIČNINE

Poreč, Tar - Vabriga,

Prodamo stanovanje v 2. nadstropju stanovanjske stavbe.
Stanovanje je sestavljeno iz dnevne sobe s kuhinjo in jedilnico. Dnevna soba se odpira na prostorno teraso s pogledom na morje.
Stanovanje ima dve spalnici in kopalnico. Shramba se nahaja v pritličju stavbe.
V vseh sobah stanovanja bodo nameščene klimatske naprave.
V kopalnici je talno ogrevanje.
Odvisno od faze gradnje se bodoči kupci lahko do približno 01.06.2026 še odločijo, ali želijo talno ogrevanje v celotnem stanovanju.
Obstaja tudi možnost izbire keramike in/ali laminata.
Stanovanje ima parkirno mesto za dva avtomobila.
Stanovanje se prodaja na ključ.

Pohištvo iz vizualizacije ni vključeno v ceno.

Stanovanje je vpisano na fizično osebo, bodoči kupec pa plača davek na promet nepremičnin v višini 3 %.

Zanimiva nepremičnina za bivanje, kot naložba ali kot vikend stanovanje.

Načrt zaključka gradnje do konca leta 2026.

Za vsa vprašanja in za dogovor o ogledu nas prosim kontaktirajte!

Martina Ritoša
PARENTIUM NEKRETNINE
Bračka 41, 52440 Poreč
www.parentium-nekretnine.com
info@parentium-nekretnine.com
00385-98849768

  • REI ID : 92615
  • Notranji ID agencije : 1563
  • Datum objave : 07.05.2026.