Dvosoben stan z vrtom v bližini morja. MEDULIN.

Velikost stavbe

60 m2

Število spalnic

2

Število kopalnic

1

Nadstropje

Pritličje

Medulin
330.000 €
5.500 €/m2
  • Velikost parcele : 165 m2
  • Oddaljenost od centra : 500 m
  • Oddaljenost od morja : 600 m
  • Število nadstropij : 3
  • Število spalnic : 2
  • Število sob : 2
  • Število kopalnic : 1
  • Parkirni prostor : Da
  • Klima : Da
  • Energetska učinkovitost : A+

OPIS NEPREMIČNINE

Medulin, mirna lokacija, blizina morja - Stan v pritličju z vrtom!
Zgradba ima 3 nadstropja, po en stan v vsakem nadstropju.

V pritličju je ta udoben stan oznake "A" z 2 spalnicama, kopalnico, kuhinjo z dnevno sobo ter pokrito teraso in ograjenim vrtom:

HODNIK - 2,20 m2
DNEVNA SOBA IN KUHINJA - 27,51 m2
PREDPROSTOR - 1,82 m2
SPALNICA - 12,36 m2
KOPALNICA - 4,95 m2
SPALNICA - 11,01 m2
NADSTREŠNICA - 4,80 m2 * 0,50 = 2,40 m2
VRT 165 m2 x 0,10 = 16,5 m2

Skupna neto površina stanovanja "A" je 59,85 m2, stanovanju pripada tudi vrt, shrambe in zunanje parkirno mesto.

Za več informacij nas pokličite ali se dogovorite za termin ogleda:

Azra
+385 91 611 5706
+385 98 420 885
azra@almadominvest.com

  • REI ID : 92983
  • Notranji ID agencije : 28810
  • Datum objave : 18.05.2026.
  • Datum posodobitve : 16.05.2026.
  • Število ogledov : 41
  • Prijavite oglas

Vsi podatki in slike na teh spletnih straneh so zgolj informativne narave, pred kakršnim koli zaključkom ali aktivnostjo na podlagi podatkov s teh strani je potrebno vse informacije preveriti pri oglaševalcu.

OBRNITE SE NA AGENTA