Prachtige villa met zwembad op een rustige locatie in Istrië – dicht bij Rovinj en Poreč

Gebouwgrootte

164 m2

Perceelgrootte

1224 m2

Aantal slaapkamers

4

Aantal badkamers

3

Sveti Lovreč
460.000 €
2.805 €/m2
  • Afstand van het centrum : 8600 m
  • Afstand van de zee : 25000 m
  • Aantal verdiepingen : 2
  • Aantal slaapkamers : 4
  • Aantal kamers : 4
  • Aantal badkamers : 3
  • Zeezicht : Ja
  • Parkeren : Ja
  • Kelder : Ja
  • Airconditioning : Ja
  • Jaar van constructie : 2009
  • Energie-efficiëntie : Niet gespecificeerd

BESCHRIJVING VAN DE VASTGOED

Deze charmante villa in het hart van Istrië biedt de perfecte balans tussen rust, natuur en nabijheid van de kust. Gelegen in een rustige omgeving, op slechts 30 minuten rijden van populaire kustplaatsen zoals Rovinj en Poreč – ideaal als gezinswoning, vakantiehuis of investeringsobject voor verhuur.

De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m² en staat op een volledig omheind perceel van 1.224 m². De verzorgde tuin met automatisch irrigatiesysteem biedt volop ruimte voor kinderen, huisdieren en ontspanning in de buitenlucht. De villa beschikt over 4 ruime slaapkamers, 3 badkamers, een moderne keuken, eetkamer, gezellige woonkamer, berging en een overdekt terras – perfect voor zwoele zomeravonden.

Het privézwembad, in 2024 gerenoveerd met nieuwe tegels, zorgt voor verfrissing op warme dagen. De woning is voorzien van elektrische centrale verwarming en airconditioning in alle ruimtes. De villa wordt volledig gemeubileerd verkocht – instapklaar, zonder extra investeringen.

Geïnteresseerd? Neem gerust contact met ons op voor meer informatie, een bezichtiging of om de aankoop te bespreken – wij staan voor u klaar!

Let op: Indien de koper na bezichtiging (fysieke toegang/persoonlijk bezoek) de betreffende woning bij makelaar "Manuel Estate d.o.o." de definitieve beslissing heeft genomen om het te kopen en de verkoop met de eigenaar van het onroerend goed te sluiten, is hij verplicht om aan het bureau een bemiddelingscommissie te betalen ten bedrage van 3% + btw van de totale aankoopprijs.