Huis

Gebouwgrootte

100 m2

Perceelgrootte

0 m2

Aantal slaapkamers

3

Aantal badkamers

0

Rovinj
2.490.000 €
24.900 €/m2
  • Afstand van het centrum : 200 m
  • Afstand van de zee : 100 m
  • Aantal slaapkamers : 3
  • Aantal kamers : 3
  • Airconditioning : Ja
  • Energie-efficiëntie : A

BESCHRIJVING VAN DE VASTGOED

LUXE VILLA MET TUIN EN BEDRIJFSPROFIEL – UNIEKE KANS

Te koop: een uitzonderlijk ontworpen luxe villa van 220 m², volledig ingericht en zorgvuldig ontworpen voor optimaal comfort en een exclusieve levensstijl.

Deze zeldzame eigendom onderscheidt zich door de privé tuin, die rust en intimiteit biedt en een echte zeldzaamheid is in het historische stadscentrum.

De villa bestaat uit:

5 elegant ingerichte slaapkamers
5 modern uitgeruste badkamers
ruime en functionele interieurs
een gezellige café op de begane grond die extra waarde biedt en mogelijkheden voor zakelijke doeleinden

De eigendom bevindt zich op een toplocatie, in de directe nabijheid van de zee, stranden, restaurants, markten en alle belangrijke voorzieningen die nodig zijn voor een aangenaam leven of toeristische verhuur.

De combinatie van luxe, authentieke charme en een uitstekende locatie maakt deze villa tot een ideale kans voor:

een privéresidentie
een boutique toeristisch object
een investering met groot potentieel

De eigendom biedt de perfecte balans tussen privacy, elegantie en een stedelijke sfeer.

Voor meer informatie en het maken van een afspraak voor bezichtiging, neem gerust contact met ons op:

azra@almadominvest.com
+385 91 611 5706

  • REI ID : 92598
  • Interne ID van het bureau : 28660
  • Datum van publicatie : 07.05.2026.