Stan 55 m2 u Puli, samo 600 metara od centra

Površina objekta

55 m2

Broj spavaćih soba

1

Broj kupaonica

1

Kat

1

Pula
198.200 €
3.604 €/m2
  • Udaljenost od centra : 600 m
  • Udaljenost od mora : 1000 m
  • Broj katova : 3
  • Broj spavaćih soba : 1
  • Broj soba : 1
  • Broj kupaonica : 1
  • Klima uređaj : Da
  • Energetska učinkovitost : A

OPIS NEKRETNINE

Ovaj prekrasan stan u Puli, smješten samo 600 metara od centra i 1000 metara od mora, idealan je za život ili odmor.
Površina od 55 m² obuhvaća spavaću sobu, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom te terasom, pružajući optimalan raspored za udoban život.
Godina izgradnje 2026. jamči modernu gradnju i energetsku učinkovitost.
Stan se nalazi na prvom katu, opremljen je protuprovalnim vratima.
Odlična lokacija, blizina Pula City Mall-a.
Primaju se rezervacije.
Tvrtka u sustavu PDV-a prodaje te je kupac oslobođen plaćanja poreza na promet nekretnina.

INFO:
azra@almadominvest.com
+385 91 6115706
jelena@alma-nekretnine.com
+385 98 32 32 64

  • REI ID : 91299
  • Interni ID agencije : 28124
  • Datum objave : 04.04.2026.
  • Datum ažuriranja : 06.05.2026.
  • Broj pregleda : 126
  • Prijavi oglas

Svi podaci i slike na ovim internetskim stranicama prikazani su samo za informativne svrhe, prije bilo kakvog zaključka ili aktivnosti temeljenima na podacima sa ovih stranica, sve informacije je potrebno provjeriti kod oglašivača.

Niste pronašli traženo? Pogledajte sve Stanovi Pula u našoj ponudi!

KONTAKTIRAJTE AGENTA