Prodajemo parcelu na odličnoj lokaciji!

Površina parcele

620 m2

Udaljenost od mora

3000 m

Marčana, Krnica
85.000 €
137 €/m2

OPIS NEKRETNINE

Prodajemo građevinsku parcelu uzu asfaltnu cestu.

Parcela je pravilnog oblika, voda i struja nalaze se u blizini (25m).
Sa parcele je i pogled na more.
Prodajemo još jednu parcelu u istom nizu.

Za više informacija stojimo vam na raspolaganju:

Info: Azra Valjevac +385 91 611 5706
Email: azra@almadominvest.com
www.almadom.com

Kontakt: Gojko Đurković+385 95 4700000
Email: gojko@alma-nekretnine.com

  • REI ID : 88544
  • Interni ID agencije : 27187
  • Datum objave : 04.02.2026.
  • Datum ažuriranja : 18.05.2026.
  • Broj pregleda : 347
  • Prijavi oglas

Svi podaci i slike na ovim internetskim stranicama prikazani su samo za informativne svrhe, prije bilo kakvog zaključka ili aktivnosti temeljenima na podacima sa ovih stranica, sve informacije je potrebno provjeriti kod oglašivača.

KONTAKTIRAJTE AGENTA