PRODAJE SE APARTMAN 38 m2 NOVIGRAD

Površina objekta

38 m2

Broj spavaćih soba

0

Broj kupaonica

1

Kat

1

Novigrad
180.000 €
4.737 €/m2
  • Broj kupaonica : 1
  • Parking : Da
  • Godina izgradnje : 1980
  • Energetska učinkovitost : B

OPIS NEKRETNINE

PRODAJE SE APARTMAN NOVIGRAD

Na prodaju jednosobni apartman površine 38 m², u Novigradu.
Sastoji se od:
Sobe
Kuhinje
Kupaonice
Balkona
Parkirno mjesto uključeno u cijenu
Spremište

Odlična lokacija u blizini centra i mora, idealna za odmor, stanovanje ili kao investicija za najam!

Za dodatne informacije, molimo kontaktirajte:

Azra
+385 91 611 5706
+385 98 420 885
azra@almadominvest.com

  • REI ID : 88752
  • Interni ID agencije : 27127
  • Datum objave : 07.02.2026.
  • Datum ažuriranja : 01.02.2026.
  • Broj pregleda : 384
  • Prijavi oglas

Svi podaci i slike na ovim internetskim stranicama prikazani su samo za informativne svrhe, prije bilo kakvog zaključka ili aktivnosti temeljenima na podacima sa ovih stranica, sve informacije je potrebno provjeriti kod oglašivača.

Niste pronašli traženo? Pogledajte sve Stanovi Novigrad u našoj ponudi!

KONTAKTIRAJTE AGENTA