Poreč/Červar-Porat ,Stan u prizemlju 100m od mora

Površina objekta

31.50 m2

Broj spavaćih soba

1

Broj kupaonica

1

Kat

Prizemlje

Poreč
185.000 €
5.873 €/m2
  • Udaljenost od centra : 100 m
  • Udaljenost od mora : 100 m
  • Broj spavaćih soba : 1
  • Broj soba : 2
  • Broj kupaonica : 1
  • Energetska učinkovitost : Nije određeno

OPIS NEKRETNINE

S372

Stan u naselju Červar-Porat kod Poreča
Stan se nalazi na 100m od mora
Nalazi se u prizemlju sadrzi kuhinju,kupaonu,dnevnu sobu, 2 terase i spavaću sobu

  • REI ID : 92891
  • Interni ID agencije : 2243
  • Datum objave : 15.05.2026.
  • Datum ažuriranja : 14.05.2026.
  • Broj pregleda : 18
  • Prijavi oglas

Svi podaci i slike na ovim internetskim stranicama prikazani su samo za informativne svrhe, prije bilo kakvog zaključka ili aktivnosti temeljenima na podacima sa ovih stranica, sve informacije je potrebno provjeriti kod oglašivača.

Niste pronašli traženo? Pogledajte sve Stanovi Poreč u našoj ponudi!

KONTAKTIRAJTE AGENTA