MOTOVUNSKI NOVAKI, KUĆA U NIZU ZA ADAPTACIJU, PRILIKA!

Površina objekta

81 m2

Površina parcele

619 m2

Broj spavaćih soba

2

Broj kupaonica

1

Karojba, Novaki Motovunski
55.000 €
679 €/m2
  • Površina vrta : 538 m2
  • Broj spavaćih soba : 2
  • Broj soba : 3
  • Broj kupaonica : 1
  • Parking : Da
  • Godina izgradnje : 1930
  • Energetska učinkovitost : Nije određeno

OPIS NEKRETNINE

Kamena kuća za adaptaciju – Motovunski Novaki, Istra
U mirnom i autentičnom istarskom selu Motovunski Novaki nalazi se ova tradicionalna kamena kuća s velikim potencijalom za renovaciju i uređenje prema vlastitim željama.

Nekretnina se prostire na 81 m² stambene površine te se nalazi na okućnici od 619 m². Smještena u tipičnom istarskom ambijentu, okružena prirodom i kamenim kućama, pruža idealnu priliku za stvaranje kuće za odmor, vikendice ili investicije za turistički najam.

Kuća zahtijeva kompletnu adaptaciju, no zadržala je autohtoni istarski karakter s kamenim zidovima koji pružaju poseban šarm i autentičnost. Okućnica nudi dovoljno prostora za vrt, bazen, terasu ili dodatne sadržaje za uživanje u miru i prirodi.

Osnovne informacije:
Lokacija: Motovunski Novaki, Istra

Stambena površina: 81 m²

Okućnica: 619 m²
Aktivni priključak vode na objektu.

Kamena kuća za adaptaciju

Mirna i autentična lokacija

Velik potencijal za turističku ili privatnu namjenu

Idealna prilika za ljubitelje istarskog načina života i investitore koji traže nekretninu s karakterom .

Vlasništvo uredno!
NE PROPUSTITE OVU PRILIKU!

Na naznačeni iznos iz oglasa odnosno na postignutu kupoprodajnu cijenu Kupac plaća agencijsku proviziju sukladno Općim uvijetima poslovanja Agencije.
U iznos provizije uključen je trošak sastava ugovora o kapari, predugovora, ugovora, pravnog savjetovanja, uknjižbe, prebacivanje brojila, odvjetničke usluge i sastav navedenih pravnih akata plaća isključivo Agencija iz iznosa provizije.