Medulin, novogradnja, stan na I. katu 119,92 m2, parking+garaža

Površina objekta

133 m2

Broj spavaćih soba

3

Broj kupaonica

3

Kat

1

Medulin
493.000 €
3.707 €/m2
  • Broj katova : 2
  • Broj spavaćih soba : 3
  • Broj soba : 4
  • Broj kupaonica : 3
  • Broj wca : 1
  • Parking : Da
  • Garaža : Da
  • Bazen : Da
  • Godina izgradnje : 2024
  • Energetska učinkovitost : Nije određeno

OPIS NEKRETNINE

NOVI LUKSUZAN PROJEKT U MEDULINU!
Dvije moderne stambene zgrade, od kojih svaka sadrži tri stambene jedinice, parkirne garaže u podrumu i vanjska parkirna mjesta. Zgrade su jednog volumena, povišeno prizemlje + dva kata, te jedne podrumske etaže. Ono što posebno možemo istaknuti, da je nadohvat ruke sve ( škola, vrtić, supermarketi, mnogobrojne plaže... ) što je savršeno za stanovanje, ali i za turizam.

Predmetna nekretnina nalazi se na I. katu zgrade A, oznake "A2", ukupne površine 119,92 m2, a sastoji se od: hodnika,db+kuhinje+blagovaonice, 3 spavaće sobe od kojih svaka ima svoju kupaonicu, vešeraja, te dodatnog wc-a i natkrivene terase.

Stan se prodaje po principu "ključ u ruke" s  ugrađenom vrhunskom opremom renomiranih domaćih i stranih proizvođača, prvoklasnim troslojnim hrastovim parketom, prvoklasnim talijanskim keramičkim pločicama većih dimenzija, podnim grijanjem u cijelom stanu, klima uređajima ( DB + spavaće sobe ).
Također, sve jedinice su opremljene protuprovalnim ulaznim vratima, kako bi se osigurala sigurnost i privatnost stanara, dok energetska učinkovitost zadovoljava najviše standarde.
Nekretnina je idealna prilika za one koji traže moderan dom u blizini plaže sa svim udobnostima novogradnje.

Budući kupac ne plaća porez na promet nekretnina od 3%.