Medulin – Kuća s 6 apartmana na mirnoj lokaciji

Površina objekta

300 m2

Površina parcele

517 m2

Broj spavaćih soba

6

Broj kupaonica

6

Medulin
700.000 €
2.333 €/m2
  • Udaljenost od mora : 1900 m
  • Broj katova : 2
  • Broj spavaćih soba : 6
  • Broj soba : 12
  • Broj kupaonica : 6
  • Parking : Da
  • Godina izgradnje : 2007
  • Energetska učinkovitost : b

OPIS NEKRETNINE

U jednom od najtraženijih istarskih odredišta, Medulinu, prodaje se prostrana kuća s 6 kompletno namještenih apartmana, idealna za investiciju i nastavak već uhodanog turističkog posla.

Smještena u mirnom dijelu mjesta, a opet blizu centra i plaža, ova nekretnina pruža savršen spoj privatnosti i dostupnosti svih potrebnih sadržaja. Medulin je poznat po svojoj ribarskoj tradiciji, dugim šetnicama uz more i živopisnoj obali, što ovu lokaciju čini jednom od najpoželjnijih za život i turizam u Istri.

Kuća je izgrađena 2007. godine na zemljištu površine 517 m², a ukupna stambena površina iznosi 300 m². Raspoređena je na prizemlje i dva kata, pri čemu se na svakoj etaži nalaze po dva apartmana.

Svi apartmani su potpuno namješteni i kategorizirani te se uspješno iznajmljuju tijekom turističke sezone, s odličnim recenzijama gostiju. Svaki apartman ima vlastitu kuhinju, dnevni boravak, kupaonicu i terasu s djelomičnim pogledom na more. Zahvaljujući redovitom održavanju, kuća je u izvrsnom stanju i spremna za korištenje bez dodatnih ulaganja.

Uređena okućnica pruža dovoljno parkirnih mjesta za goste, a iza kuće se nalazi velika terasa s roštiljem – idealno mjesto za druženja i opuštanje.

Ova nekretnina je pravi izbor za one koji žele sigurnu i dugoročnu investiciju. Uhodan posao iznajmljivanja garantira odličnu popunjenost i stabilan prihod tijekom sezone, dok sama kuća nudi mogućnost kombinacije privatnog stanovanja i turističke djelatnosti.