Medulin, dva odvojena stana u prizemlju kuće, mirna lokacija

Površina objekta

90 m2

Broj spavaćih soba

2

Broj kupaonica

2

Kat

Prizemlje

Medulin
249.999 €
2.778 €/m2
  • Površina parcele : 234 m2
  • Površina vrta : 234 m2
  • Udaljenost od centra : 800 m
  • Udaljenost od mora : 2000 m
  • Broj katova : 1
  • Broj spavaćih soba : 2
  • Broj soba : 3
  • Broj kupaonica : 2
  • Parking : Da
  • Godina izgradnje : 2009
  • Godina zadnje adaptacije : 2017
  • Energetska učinkovitost : Nije određeno

OPIS NEKRETNINE

Na mirnoj lokaciji u Medulinu, u dijelu Vrčevan, udaljeno od gužve i gradske vreve, prodajemo donji dio katnice – prizemlje, gdje se nalaze dva odvojena stana, ukupne neto površine 64m2 + pripadajuće terase.

Nekretnina predstavlja savršeno mjesto za opuštanje kao i velik potencijal u vidu turističkog najma, ili kombinacije mirnog obiteljskog života i turizma.
Jedan stan s privatnim ulazom površine 36m2 sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom, spavaće sobe i kupaonice. Ispred ulaza nalazi se terasa. Stan je klimatiziran.
Drugi stan je studio površine 28m2 gdje se nalazi kuhinja s sobom, ostava i kupaonica. Ispred ulaza se nalazi prostrana terasa.
Oba stana su opremljena te su dugi niz godina bili u turističkom najmu, a budući kupac može preuzeti već uhodan posao, a uz dodatnu mogućnost izgradnje bazena na okućnici od 200m2.

Nekretnina ima svu dokumentaciju i uredno vlasništvo.

Udaljenost do centra Medulina gdje se nalazi Općina, ljekarna, ambulanta, kafići, restorani i ostali sadržaji iznosi 15min pješice. Udaljenost do pješčane plaže Bijeca je 2km.

Tea Vuković
Viši savjetnik
Mob: +385 95 1151 111
E-mail: info2@mp-nekretnine.hr