MARČANA! LOBORIKA - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S MASLINIKOM I VOĆNJAKOM

Površina parcele

2596 m2

Marčana
257.500 €
99 €/m2

OPIS NEKRETNINE

Radeki Glavica, Loborika – građevinsko zemljište s maslinikom i voćnjakom

Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 2.596 m² (tri parcele), uz dodatnih 429 m² pristupnog puta, u mjestu Radeki Glavica, Loborika.

Na zemljištu se nalazi maslinik i voćnjak, što ovoj nekretnini daje poseban mediteranski karakter i dodatnu vrijednost.

Idealno za:

gradnju više vila,
turistički projekt,
luksuznu kuću za odmor,
investiciju.

Lokacija je mirna, okružena prirodom, a opet vrlo blizu Pule i mora.

Za dodatne informacije kontaktirajte:

Azra
+385 91 611 5706
+385 98 420 885
azra@almadominvest.com

  • REI ID : 92792
  • Interni ID agencije : 28736
  • Datum objave : 13.05.2026.
  • Datum ažuriranja : 11.05.2026.
  • Broj pregleda : 8
  • Prijavi oglas

Svi podaci i slike na ovim internetskim stranicama prikazani su samo za informativne svrhe, prije bilo kakvog zaključka ili aktivnosti temeljenima na podacima sa ovih stranica, sve informacije je potrebno provjeriti kod oglašivača.

KONTAKTIRAJTE AGENTA