MARČANA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE PRAVILNOG OBLIKA, 935 M2, PRILIKA, SNIŽENO!

Površina parcele

935 m2

Udaljenost od mora

8000 m

Marčana
77.000 €
82 €/m2

OPIS NEKRETNINE

U ponudi imamo građevinsko zemljište u Marčani, smješteno na mirnoj lokaciji koja nudi privatnost, a istovremeno je blizu svih sadržaja.
Parcela je pravilnog pravokutnog oblika, potpuno ravna i ima osiguran direktan pristup s neasfaltirane prometnice.
Karakteristike zemljišta:
Dimenzije cca 28 x 32 metra, razumijevaju maksimalnu iskoristivost prostora te veliku prednost i lakoću pri projektiranju kuće, bazena i popratnih sadržaja
Teren je u ravan, nema dodatnih ulaganja u potporne zidove i sl.
Instalacija niskonaponske mreže struje nalazi se odmah uz samu parcelu
Zemljište je unutar građevinske zone, idealno za izgradnju obiteljskog doma ili moderne kuće za odmor.
Zemljište se nalazi u mirnom dijelu Marčane, okruženo zelenilom i novijim kućama, pružajući savršen balans između prirode i urbanog života:
-700 m do centra Marčane (trgovina, škola, pošta, kafići)
-8 km do mora i plaža (Duga Uvala i okolica)
-12 km do Pule (oko 15 minuta lagane vožnje)

Ako tražite funkcionalan i uredan komad zemlje na kojem je lako planirati gradnju, ovo je nekretnina s kojom nećete pogriješiti!
Cijena snižena.!!
Lokacijska informacija i elaborat iskolčenja u agenciji.

Na naznačeni iznos iz oglasa odnosno na postignutu kupoprodajnu cijenu Kupac plaća agencijsku proviziju sukladno Općim uvijetima poslovanja Agencije.
U iznos provizije uključen je trošak sastava ugovora o kapari, predugovora, ugovora, pravnog savjetovanja, uknjižbe, prebacivanje brojila, odvjetničke usluge i sastav navedenih pravnih akata plaća isključivo Agencija iz iznosa provizije.