Luksuzna kuća sa bazenom okolica Novigrada - u izgradnji

Površina objekta

169 m2

Površina parcele

490 m2

Broj spavaćih soba

3

Broj kupaonica

3

Novigrad
600.000 €
3.550 €/m2
  • Udaljenost od centra : 2000 m
  • Udaljenost od mora : 2000 m
  • Broj katova : 1
  • Broj spavaćih soba : 3
  • Broj soba : 3
  • Broj kupaonica : 3
  • Parking : Da
  • Garaža : Da
  • Podrum : Da
  • Klima uređaj : Da
  • Bazen : Da
  • Godina izgradnje : 2027
  • Energetska učinkovitost : Nije određeno

OPIS NEKRETNINE

Vrlo lijepa kuća u izgradnji , sa tri spavaće sobe , velikim dnevnim boravkom sa izlazom na terasu i vrt, Kuća ima garažu za dva automobila, te dvije ostave u podrumu, U vrtu se nalazi Bazen , kuća ima klime i podno grijanje , te je spojena na gradsku infrastrukturu .
Nalazi se u mirnom dijelu Novigrada, idealna za odmor ili za turističko rentanje kao investicija .
Završni radovi mogu biti po izboru investitora .

  • REI ID : 93161
  • Interni ID agencije : 3347
  • Datum objave : 21.05.2026.
  • Datum ažuriranja : 20.05.2026.
  • Broj pregleda : 24
  • Prijavi oglas

Svi podaci i slike na ovim internetskim stranicama prikazani su samo za informativne svrhe, prije bilo kakvog zaključka ili aktivnosti temeljenima na podacima sa ovih stranica, sve informacije je potrebno provjeriti kod oglašivača.

Niste pronašli traženo? Pogledajte sve Kuće Novigrad u našoj ponudi!

KONTAKTIRAJTE AGENTA