Ližnjan, kuća u nizu s dva stana

Površina objekta

102 m2

Površina parcele

0 m2

Broj spavaćih soba

3

Broj kupaonica

2

Ližnjan
265.000 €
2.598 €/m2
  • Udaljenost od mora : 1500 m
  • Broj katova : 1
  • Broj spavaćih soba : 3
  • Broj soba : 5
  • Broj kupaonica : 2
  • Godina zadnje adaptacije : 2023
  • Energetska učinkovitost : b

OPIS NEKRETNINE

Ližnjan je šarmantno istarsko mjesto poznato po čistom moru, uređenim plažama, mirnom načinu života te blizini urbanog centra Pule. Zbog svoje lokacije i sadržaja idealan je za obiteljski život, ali i kao vrlo tražena destinacija za turistički najam.

Prodaje se kuća u nizu ukupne površine 102 m², smještena u samom centru Ližnjana, u neposrednoj blizini svih sadržaja.

U naravi je koncipirana kao dvije odvojene stambene jedinice, svaka sa svojim zasebnim ulazom.

Prizemlje se sastoji od terase ispred ulaza, kuhinje, spavaće sobe i kupaonice, dok se na katu nalazi terasa, kuhinja, spavaća soba i kupaonica, uz dodatno potkrovlje s još jednom spavaćom sobom.

Kuća je potpuno adaptirana, klimatizirana u svim prostorijama te se prodaje namještena, spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja.

Napomena: kuća nema osigurano parkirno mjesto.

Ova nekretnina pruža fleksibilnost korištenja kao dvije odvojene stambene jedinice, što je idealno za obiteljski život s više privatnosti, ali i izvrsna prilika za turistički najam. Na taj način omogućuje kombinaciju vlastitog stanovanja i dodatnog prihoda, što je čini atraktivnom investicijom na jednoj od traženijih lokacija u Istri.

Berislava Crepulja
Viši savjetnik
Mob: +385 95 2777 177
E-mail: info@mp-nekretnine.hr
www.mp-nekretnine.hr