ISTRA,LABIN,OKOLICA, ZEMLJIŠTE U BLIZINI MORA

Površina parcele

840 m2

Labin
155.000 €
185 €/m2

OPIS NEKRETNINE

ISTRA,LABIN,OKOLICA, ZEMLJIŠTE U BLIZINI MORA
Zemljište ima direktan pristup s javnog puta,
Sva infrastruktura je u blizini.
U ponudi su dvije parcele.

ĐANA ČEKADA
Agent
Mob: 00385 98 434 869
Tel: +385 52 496 062
E-mail: d.cekada@remax.hr
www.remax-istra.com

  • REI ID : 84925
  • Interni ID agencije : XML-152-79271
  • Datum objave : 03.12.2025.
  • Datum ažuriranja : 03.12.2025.
  • Broj pregleda : 222
  • Prijavi oglas

Svi podaci i slike na ovim internetskim stranicama prikazani su samo za informativne svrhe, prije bilo kakvog zaključka ili aktivnosti temeljenima na podacima sa ovih stranica, sve informacije je potrebno provjeriti kod oglašivača.

KONTAKTIRAJTE AGENTA