ISTRA, VREĆARI, PRILIKA!!! GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE NEDALEKO GRADA

Površina parcele

600 m2

Sveta Nedelja, Vrećari
55.000 €
92 €/m2

OPIS NEKRETNINE

EKSKLUZIVNO, VREĆARI, SAMO U NAŠOJ AGENCIJI!!!!

Atraktivno građevinsko zemljište smješteno u mirnom i zelenom okruženju, svega 2 km od grada te samo 800 m od prve trgovine.

Parcela pravilnog oblika površine 600 m² pruža idealne uvjete za gradnju obiteljske kuće, vile za odmor ili investicijskog projekta. Nalazi se u tihoj ulici, okružena prirodom i zelenilom, što osigurava privatnost i ugodan boravak tijekom cijele godine.

Infrastruktura se nalazi u neposrednoj blizini, što dodatno olakšava početak gradnje.

Odlična lokacija koja spaja mir i prirodu s brzom dostupnošću svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život.

HELENA HRVATIN
Agent
Mob: +385 91 1872 234
Tel: +385 52 496 062
E-mail: h.hrvatin@remax.hr
www.remax-istra.com

  • REI ID : 92736
  • Interni ID agencije : XML-152-305639
  • Datum objave : 11.05.2026.
  • Datum ažuriranja : 11.05.2026.
  • Broj pregleda : 18
  • Prijavi oglas

Svi podaci i slike na ovim internetskim stranicama prikazani su samo za informativne svrhe, prije bilo kakvog zaključka ili aktivnosti temeljenima na podacima sa ovih stranica, sve informacije je potrebno provjeriti kod oglašivača.

KONTAKTIRAJTE AGENTA