Istra, Umag - okolica, atraktivno građevinsko zemljište s pogledom na more

Površina parcele

2120 m2

Udaljenost od mora

3000 m

Umag
375.000 €
177 €/m2

OPIS NEKRETNINE

Istra, Umag - okolica,

Prodaje se iznimno atraktivno građevinsko zemljište smješteno na slikovitom području Istarskog krajolika sa panoramskim otvorenim pogledom na prirodu i more.

Zemljište površine 2.120 m2 nalazi se u mirnom i lijepom naselju udaljeno samo 3 km od i Grada Umaga i 8 km km od graničnog prijelaza sa Slovenijom.

Zemljište je pravilnog četverokutnog oblika s otvorenim pogledom koji ostavlja bez daha.

Struja, voda i ostala komunalna infrastruktura nalaze se uz zemljište.

Mogućnost izgradnje dvije kuće ( vile ) s bazenom za odmor, stanovanje ili turističke namjene.

Jedinstvena lokacija na teritoriju Istre, poznata po vrhunskoj gastronomiji, poznatim vinarijama, iznimnim vinima, čistoj i netaknutoj prirodi, čini ovo zemljište idealnom prilikom za investicije različitih namjena.

Provizija agencije za kupca iznosi 3%+ PDV i plaća se u slučaju kupovine nekretnine kod zaključenja predugovora ili kupoprodajnog Ugovora.

Poštovani klijenti, moguće je razgledati nekretninu isključivo uz potpisani ugovor o posredovanju koji je temelj za daljnje radnje vezane za kupoprodaju i naplatu provizije, a sve sukladno Zakonu o posredovanju u prometu nekretnina.

NAPOMENA: Ne odgovaramo za eventualne pogreške u opisima nekretnina, ali u istima želimo biti što precizniji i točniji.

ID KOD AGENCIJE: 1135

Mia Glad
Voditelj ureda
Mob: 091 784 8083
Tel: +385 91 784 80 83
E-mail: office@artliving-realestate.hr
www.artliving-realestate.hr

  • REI ID : 64011