Istra, stan Novigrad – dva apartmana na 1. katu, terasa s kaminom, bazen i parking

Površina objekta

67 m2

Broj spavaćih soba

2

Broj kupaonica

2

Kat

1

Novigrad
255.000 €
3.806 €/m2
  • Udaljenost od centra : 1000 m
  • Udaljenost od mora : 1000 m
  • Broj spavaćih soba : 2
  • Broj soba : 4
  • Broj kupaonica : 2
  • Pogled na more : Da
  • Parking : Da
  • Klima uređaj : Da
  • Bazen : Da
  • Energetska učinkovitost : Nije određeno

OPIS NEKRETNINE

Stan Novigrad – dva apartmana na 1. katu, terasa s kaminom, bazen i parking

Stan u Novigradu od 67 m2 nalazi se na prvom katu manje stambene zgrade i organiziran je kao dvije odvojene apartmanske jedinice unutar jedne nekretnine. Svaki apartman ima spavaću sobu, kuhinju s blagovaonicom, dnevni dio i kupaonicu, što ovu nekretninu čini zanimljivom za obiteljsko korištenje, turistički najam ili kombinaciju privatnog boravka i investicije.

Jedan apartman ima terasu s ugrađenim kaminom i otvoren pogled koji prostoru daje dodatnu vrijednost za boravak tijekom većeg dijela godine.

Vlasnicima je na raspolaganju zajednički bazen u prizemlju zgrade, a uz stan dolazi i jedno parkirno mjesto u vlasništvu.

Nekretnina nudi funkcionalan raspored i mogućnost korištenja na više načina, u mirnom dijelu Novigrada, nedaleko od mora i svih sadržaja potrebnih za boravak ili iznajmljivanje.

  • REI ID : 92754
  • Interni ID agencije : 1565
  • Datum objave : 12.05.2026.
  • Datum ažuriranja : 11.05.2026.
  • Broj pregleda : 21
  • Prijavi oglas

Svi podaci i slike na ovim internetskim stranicama prikazani su samo za informativne svrhe, prije bilo kakvog zaključka ili aktivnosti temeljenima na podacima sa ovih stranica, sve informacije je potrebno provjeriti kod oglašivača.